הדרך הכי טובה לתכנן קייטרינג למסיבת רווקות

תמרים

נכון, יש לא מעט משימות ואתגרים הנלווים להפקת מסיבת רווקות, אבל אם נהיה כנים לרגע, גם את בוודאי תודי שלאוכל יש משמעות עצומה על מידת ההצלחה (או הכישלון) של האירוע. אוכל הוא תמיד המרכיב החיוני בדרך לאירוע המוצלח והמהנה, אבל כשמדובר על אירוע מצומצם שבו לכל אחת יש רגישויות משלה או מגבלות תזונתיות שונות, היכולת שלך לתכנן בעצמך את התפריט הנכון היא הרבה יותר מוגבלת. שהרי בניית תפריט מדויק שיכלול היצע מגוון ומעניין גם לטבעוניות, גם לשומרות הכשרות וגם לנשים ההרות שנמנעות ממזונות שונים ומשונים, היא משימה מאתגרת, כמעט בלתי אפשרית. זה לא אומר שאת צריכה לחשוש או להפריז בכמויות האוכל שתזמיני. להיפך. זה פשוט אומר שאת צריכה לפעול בצורה יותר חכמה – ולהוריד מעצמך את הנטל. במילים אחרות הפתרון שלך הוא הזמנת קייטרינג מתאים למסיבת רווקות!

חיסכון אדיר בזמן – ובאנרגיות

נסי לדמיין לרגע איך זה יהיה לתכנן את התפריט בעצמך ולדאוג לארוחה. סביר להניח שתצטרכי להתחיל עם סקר קצר בין המשתתפות כדי להבין מי נאמנה לעקרונותיה של תזונה כזו או אחרת. לאחר מכן תתחילי להעלות רעיונות ותציעי לבנות, שכמובן יתחילו להביע תלונות וביקורות – חיוביות ושליליות. הסכמה גורפת כנראה שלא תהיה. האפשרות השנייה שלך היא לחסוך זמן, אנרגיות ולא מעט כאבי ראש, ופשוט להזמין קייטרינג שיוריד נטל גדול מעל כתפייך.

עכשיו את בטח דואגת לתשתית ומתחילה לחשב ולבדוק האם המקום שבו צפויה להתקיים המסיבה יכול להתמודד עם אירוע של קייטרינג חיצוני. אפשר להפסיק לדאוג גם מהסוגיה הזו – חברות קייטרינג מקצועיות ואיכותיות באמת יציעו לך לא רק עזרה בבניית תפריט עשיר ומגוון שיציע פתרון לכל תשוקה או מגבלה של המשתתפות, אלא הן יביאו גם את הציוד הדרוש. הצוות יקים במקום את הפינה הדרושה לו לצורך הכנת המנות והרכבתן ולך פשוט אין סיבה לדאוג.

קחי את הזמן לתכנן את הערב עצמו

בתור מארגנת המסיבה, סביר להניח שיש לך רשימת מטלות לא קצרה, שמטרתה להבטיח אירוע מהנה ומיוחד לחברה הכי טובה שלך. הורידי מעצמך משימות עד כמה שאפשר, נסי להיעזר גם במשתתפות האחרות אם הן יכולות להקל עלייך והזמיני קייטרינג שיחסוך ממך את סוגיית האוכל. יש לך מספיק דאגות אחרות, ואחת המשימות העיקריות שלך היא לדאוג לפעילות מרכזית לערב.

בין אם תבחרי לתכנן משחקי חברה, לצלם סרטונים משעשעים ו/או מרגשים מראש, או פשוט להזמין אמן אורח שיעביר סדנה או יצחיק אתכן – זוהי משימה שיש לה פוטנציאל רב לשאוב את הזמן שלך. חסכי מעצמך טרדות כמו אוכל או לוגיסטיקה עד כמה שתוכלי והתמקדי במה שבאמת חשוב. ככל שתעמיסי על עצמך יותר כך תגיעי למסיבה עצמה כשאת מותשת. בתור החברה הטובה ביותר של הכלה, זה די חבל, לא?

ויש לנו טיפ קטנטן לסיום

אמנם לא מדובר באוכל, אך האטרקציה הבאה יכולה להוות ‘קינוח’ נפלא או אפילו ‘מתאבן’ שמכניס את כולן הישר אל תוך האווירה.

בקרו באתר https://www.99ways.co.il/ ותמצאו מגוון משחקי קלפים חברתיים, מקוריים ומשעשעים איתם תוכלו להעביר ערב שכולו חוויות בלתי נשכחות.

99ways כולל מגוון משחקים כגון 99 דרכים שמאפשר שיח ותקשורת בין חברות וגם בין משתתפות באירוע שלא כל כך מכירות (ואין דבר קריטי יותר מלשבור את הקרח). ועד למשחקים כמו 50 רגעים של נוסטלגיה, ובהם החברות הכי טובות יכולות להפוך את הערב לכזה שמעלה נשכחות.

אולי יעניינו אותך עוד מאמרים שלנו:

ליצירת קשר, הזמנות ובירורים: