התאמת הקייטרינג לחתונה קטנה

כל חתונה יכולה להיות בעלת אופי משלה – אופי מיוחד, שונה וחד פעמי. לא כל חתונה חייבת להיות ענקית וגדולה, בומבסטית מאוד מבחינת מספר המשתתפים והמוזמנים ומבחינת חלל האירוע.

למעשה, די אופנתי כיום לארגן דווקא חתונה קטנה, יש שאומרים אפילו אינטימית. זהו אירוע שבהחלט מחמם את הלב, בו כל אורח מרגיש קרבה אמתית אל הזוג שמתחתן.

הסוד הגדול של חתונה אינטימית טמון במידה רבה בבחירה הנכונה של הקייטרינג. אז איך כדאי להתאים את הקייטרינג שמזמינים לאירוע מסוג זה?

מנות מקוריות ומיוחדות

הקייטרינג שיתאים מאוד לחתונה הקטנה יהיה ללא ספק כזה שמציע ערך מוסף מוקפד ומיוחד. חשבתם להזמין ספק שמציע מנות שגרתיות שראיתם כמוהן באירועים אין ספור? כדאי שתחשבו על משהו אחר לגמרי.

כדאי לחפש קייטרינג מעולה שיגיש מנות בעלות ייחוד ומקוריות, כאלו שלא רואים כמעט באירועים גדולים או המוניים. קייטרינג כזה משדרג מאוד את האופי של האירוע. דווקא כאשר מספר המנות אותן מזמינים איננו מאוד גדול, זה הזמן לחשוב על תפריט מיוחד, מקורי ומעניין.

מגשי פינגר פוד – להיט חדש

אפשרות שיכולה בהחלט להשתלב עם חתונה קטנה היא קייטרינג המבוסס על פינגר פוד. במקום להגיש את אותן המנות באופן השגרתי, מזמינים ספק שמביא לאירוע מגשים עמוסים כל טוב, בהגשה אסתטית וכיד המלך.

על גבי המגשים ניתן למצוא מבחר גדול של מנות שהאסתטיקה שלהן היא חגיגה לעיניים. מה יתאים במיוחד? חברת קייטרינג שדואגת למגוון רחב מאוד של מגשי אירוח בטעמים מופלאים. זה יכול להיות להיט של ממש.

מנות בוטיק נבחרות

רוצים להצליח להפתיע את האורחים בתפריט מנצח? חפשו חברת קייטרינג שהיא ידועה מחד אבל מאידך גם אקסקלוסיבית. חתונות קטנות יכולות בקלות להפוך לחתונות בוטיק, אם מזמינים תפריט בוטיק משובח וללא פשרות.

תפריט שנבנה באופן מיטבי לא יהיה מבוסס בהכרח על מגוון רחב מאוד של מנות, אך כל מנה שתבחרו להגיש תהיה מושלמת – תענוג אמתי לעין וללב. כל מנה תזכה לצלחות מושלם וכל ביס יהיה חגיגה של טעמים ואושר.

השף שמבין אתכם

סגנון של קייטרינג שיתאים לאירועים קטנים חייב להיות כזה שמדבר אליכם, שתואם לטעם שלכם ושהולם את סגנון שלכם. יש כיום אפשרויות לבחור קייטרינג לכל טעם ולכל כיס.

חברת הסעדה נבחרת לאירועים יכולה להיות בסגנון דרום אמריקאי, עם הרבה בשר. לחלופין, זו יכולה להיות חברה שמציעה תפריט צמחוני ובריאותי, ואפילו טבעוני.

מארגנים חתונה קטנה? בראש ובראשונה חפשו חברת קייטרינג שנחשבת למקצועית בכיוון הקולינרי הרצוי לכם. בשרי, חלבי, צמחוני, טבעוני, בישול צרפתי, איטלקי, ים תיכוני, אסייתי – בכל סגנון ישנן החברות המיוחדות והטובות יותר.

ולא פחות חשוב – עליכם לשים דגש על איכותו של הצוות המקצועי, ובראשו השף שמעורר בכם את התחושה שמבינים בדיוק אתכם. זו תהיה חברת ההסעדה שבה יארגנו בדיוק עבורכם את התפריט עם המנות המושלמות, בדיוק בסגנון שיתאים לכם ולחתונה שלכם.