קייטרינג כשר

אנחנו בקייטרינג תמרים מטפלים בכל יום בפניות רבות של לקוחות והשאלות הראשונות שעולות בשיחות, נוגעות לכשרות: האם מדובר בקייטרינג כשר? קייטרינג כשר למהדרין? מה ההשגחה? ריכזנו כאן את כל התשובות לשאלות בנושא כשרות.

מה החשיבות של קייטרינג כשר?

הכשרות פונה למכנה המשותף הרחב ביותר של הקהל הישראלי  ולכן בחירת קייטרינג כשר אינה אופציה אלא הכרח. בין אם אתם דתיים, מסורתיים או חילוניים, כמעט תמיד יהיו בין האורחים שלכם שומרי כשרות. המצב המביך ביותר הוא לראות אורח שיושב ערב שלם מבלי לגעת באוכל או אפילו ללגום כוס שתיה. כל ההשקעה שלכם, החשיבה והרצון הטוב, לא שווים תוצאה כזו. לכן, כאשר מזמינים אירוע מחברת קייטרינג חשוב מאד שיהיה קייטרינג כשר ובמקרים רבים יש לשקול אפשרות לקייטרינג כשר למהדרין.

קייטרינג כשר זה טרנדי?

כן! בעולם הנאור, מתפתח בימים אלו טרנד שאותו מובילים שפים ידועים וסלבריטאים שהבולטת שבהם היא מדונה. הכשרות נתפסת בחוגים רבים כמילה נרדפת לסטנדרטים גבוהים והקפדה על ניקיון. ובעידן שבו עולה המודעות למזון בריא מסתבר שגם הדרישה למסעדות כשרות ולשירותי קייטרינג כשר עולה.

האם קייטרינג תמרים הוא קייטרינג כשר?

כן! לקייטרינג תמרים תעודת כשרות מרבנות ראשון לציון וכן תעודת כשרות גלאט.

אנו מציעים גם קייטרינג כשר למהדרין חלבי או בשרי ותפריט עשיר של קייטרינג לחברות.

מה ההבדל בין קייטרינג כשר למהדרין לקייטרינג גלאט כשר?

ההבדל בין קייטרינג כשר למהדרין לעומת קייטרינג גלאט כשר הוא שקייטרינג כשר למהדרין מספיק בהחלט לקייטרינג המגיש תפריט חלבי. לעומת זאת, קייטרינג גלאט כשר הוא קייטרינג עם תפריט בשרי מוקפד יותר מאשר קייטרינג כשר למהדרין עם תפריט בשרי לכן הוא מתאים למחמירים ביותר, והבשר בו הוא בשר חלק, כלומר בשר שנבדק לאחר השחיטה והוא ללא סירכות (אין לו חור בריאה).  במידה ואתם לא בטוחים באיזו רמה הכשרות במקום, פנו לחברת הקייטרינג עוד לפני שאתם מבצעים את ההזמנה. בדרך כלל תוכלו גם לבקש שמשגיח הכשירות יפקח וילווה את הבישול במטבח ויבדוק את חומרי הגלם והחותמות שעליהם.

למידע נוסף והזמנות צור קשר

המלצות
"לא יכולנו לצפות לשירות יותר טוב מזה. קיבלנו קייטרינג לחתונה כאילו ראובן עשה למען ילדיו. ראובן בא בגישה של מה הוא יכול לעשות בשביל להגשים את החלומות שלנו. והם התגשמו מעבר לכל דמיון"
compedia
מתוך mit4mit
״קייטרינג תמרים עשו לנו את האירוע! בחרנו קייטרינג חלבי (כי מרבית האורחים שלנו צמחוניים) ומעולם לא ראיתי קייטרינג חלבי כל כך עשיר וטעים. האוכל פשוט מדהים, ולא היה אורח אחד שלא החמיא לנו על האוכל״
compedia
מיכל ורון
״רחלי, זו הפעם הרביעית שאני מזמינה מכם מגשי אירוח, וכמו תמיד גם הפעם כולם שיבחו את הכיבוד הטעים והיפה. אני חוזרת אליכם מדי שנה כי אני מרוצה מהכל: הטעם, התצוגה, המחיר, השירות. פשוט תענוג לעבוד איתכם״
יוליאנה קריבולוטי – אינסייט בע"מ
״לרחלי ולכל הצוות המקסים! אלפי תודות על הסבלנות הרבה, הייעוץ ואינסוף השיחות עד שהחלטתי על התפריט הרצוי. על המשלוח המוקפד, על סידור האוכל במגשים בצורה מעוררת תיאבון, והכי חשוב - על האוכל הטעים!״
compedia
גינה פרייברגר
קייטרינג כשר
4.81 (96.23%) 69 votes