קייטרינג גלאט כשר

מעוניינים להזמין קייטרינג גלאט כשר למהדרין? יש לכם אורחים שמאוד מקפידים? קייטרינג תמרים מציעה לכם את הפתרון באישור כשרות יומי המופק על ידי משגיח כשרות!

קייטרינג בשרי כשר למהדרין

משגיח הכשרות מטעם הרבנות הראשית המועצה הדתית ראשון לציון, שעובד עמנו באופן שוטף, יתחייב בכתב שבאירוע שלכם חברת קייטרינג תמרים, תגיש את כל מרכיבי הארוחה בדרגת כשרות למהדרין. משגיח הכשרות ידאג לפקח וללוות את תהליך הכנת הארוחה במטבח, יבדוק את כל מקורות חומרי הגלם, החשבוניות והחותמות שעל גבי המוצרים שאכן עומדים בהכשר למהדרין.

כשר בהשגחת בדץ חוג חתם סופר

מעוניינים שהמשגיח יהיה נוכח בזמן הגשת הארוחה?

רק תאמו עמנו במועד ההזמנה!

מעוניינים שהשחיטה תהיה מקובלת עליכם?
רק הודיעו לנו בפנייתכם ואנו נדאג לרכוש את הבשרים עם החותמת המקובלת עליכם!

קייטרינג תמרים היא החברה היחידה בישראל, שאינה גובה תוספת מחיר עבור קייטרינג לאירועים גלאט כשר למהדרין.

קייטרינג חלבי כשר למהדרין

קייטרינג תמרים מציע ללקוחותיו קייטירנג חלבי כשר למהדרין לכל סוגי האירועים קטנים וגדולים כאחד: בריתות, בר/בת מצווה, חתונות, אירועי חברה, כנסים, הרמת כוסית ועוד. נכון לא כולם שומרים על כשרות, אך בחירה בקייטרינג כשר למהדרין תחסוך לך לא מעט כאבי ראש ותבטיח לך שכל האורחים והמוזמנים שלך יכולו לסעוד ולהנות מהארוחה ללא חשש או אפליה.

כשר בהשגחת בדץ חוג חתם סופרבקייטרינג תמרים תוכלו לבחור בין תפריטי הקייטרינג החלבי הכשר למהדרין מגשי אירוח הכוללים פינגר-פוד אלגנטי, או תפריט קוקטייל במסגרתו המלצרים יעברו בין האורחים ויציעו להם ממבחר המנות שתבחרו.

מעוניינים בכשרות מחמירה יותר?

אין שום בעיה, בתאום מראש אנו נדאג שכל המנות באירוע שלכם יהיו בכשרות המתאימה לכם.

 

למידע נוסף והזמנות צור קשר

המלצות
"לא יכולנו לצפות לשירות יותר טוב מזה. קיבלנו קייטרינג לחתונה כאילו ראובן עשה למען ילדיו. ראובן בא בגישה של מה הוא יכול לעשות בשביל להגשים את החלומות שלנו. והם התגשמו מעבר לכל דמיון"
compedia
מתוך mit4mit
״קייטרינג תמרים עשו לנו את האירוע! בחרנו קייטרינג חלבי (כי מרבית האורחים שלנו צמחוניים) ומעולם לא ראיתי קייטרינג חלבי כל כך עשיר וטעים. האוכל פשוט מדהים, ולא היה אורח אחד שלא החמיא לנו על האוכל״
compedia
מיכל ורון
״רחלי, זו הפעם הרביעית שאני מזמינה מכם מגשי אירוח, וכמו תמיד גם הפעם כולם שיבחו את הכיבוד הטעים והיפה. אני חוזרת אליכם מדי שנה כי אני מרוצה מהכל: הטעם, התצוגה, המחיר, השירות. פשוט תענוג לעבוד איתכם״
יוליאנה קריבולוטי – אינסייט בע"מ
״לרחלי ולכל הצוות המקסים! אלפי תודות על הסבלנות הרבה, הייעוץ ואינסוף השיחות עד שהחלטתי על התפריט הרצוי. על המשלוח המוקפד, על סידור האוכל במגשים בצורה מעוררת תיאבון, והכי חשוב - על האוכל הטעים!״
compedia
גינה פרייברגר