קייטרינג בראשון לציון

מחפשים חברת קייטרינג בראשון לציון וסביבותיה? כזו המגישה אוכל יוצא מן הכלל? אחת המעניקהה שירות שבא מהנשמה ויוצא מכל הלב? חברה שתעניק לכם אירוע שווה, מכובד ומגניב, כזה שלא תשכחו אותו עוד הרבה הרבה זמן? אז בינגו! ברוכים הבאים לקייטרינג תמרים.

קייטרינג תמרים בראשון לציון

קייטרינג תמרים יושבת בעיר הרביעית בגודלה בארץ, אחת הערים הוותיקות בארץ, ראשון לציון. בעיר שהחלה את ימיה כמושבה הראשונה שהקימו אנשי העלייה הראשונה מתגוררים כיום כ-240 אלף איש והיא כבר מזמן לא פרבר השינה המנומנם של תל אביב, אלא עיר חיה, פעילה ותוססת.

קייטרינג בראשון לציון – קרוב אליכם

קייטרינג תמרים הוקמה ב-2007 בראשון לציון ואין זמינה ממנה להעניק שירות מהיר, אדיב ואיכותי לתושבי העיר והסביבה. חתונות, בר ובת מצוות, ימי הולדת, אירועים עסקיים, שבת חתן – אם אתם מתגוררם בראשון לציון והסביבה, עומד לרשותכם בקרבת מקום קייטרינג איכותי וזמין. כך שאם תרצו להתרשם, אתם מוזמנים, בתיאום כמובן, להגיע לאחד מהאירועים הרבים של חברת הקייטרינג המקומית פה באזור, ולהתרשם מאיכות הביצוע שלנו.

רק תבחרו איך אתם רוצים את התפריט שלכם

קייטרינג תמרים מעמיד לרשותכם אפשרויות בחירה רבות לצורך הרכבת התפריט.

חברת קייטרינג תמרים מעניקה שירות כאמור בעיר בה הוקמה ובה היא פועלת עד היום – הלא היא ראשון לציון. בנוסף, פועלת קייטרינג תמרים גם בסביבה – נס ציונה, רחובות, חולון, בת ים, תל אביב, נתניה וגם ירושלים, ועוד יישובים וערים שבהם כבר זכו לטעום מהאיכות ששמה תמרים.

למידע נוסף והזמנות צור קשר

המלצות
"לא יכולנו לצפות לשירות יותר טוב מזה. קיבלנו קייטרינג לחתונה כאילו ראובן עשה למען ילדיו. ראובן בא בגישה של מה הוא יכול לעשות בשביל להגשים את החלומות שלנו. והם התגשמו מעבר לכל דמיון"
compedia
מתוך mit4mit
״קייטרינג תמרים עשו לנו את האירוע! בחרנו קייטרינג חלבי (כי מרבית האורחים שלנו צמחוניים) ומעולם לא ראיתי קייטרינג חלבי כל כך עשיר וטעים. האוכל פשוט מדהים, ולא היה אורח אחד שלא החמיא לנו על האוכל״
compedia
מיכל ורון
״רחלי, זו הפעם הרביעית שאני מזמינה מכם מגשי אירוח, וכמו תמיד גם הפעם כולם שיבחו את הכיבוד הטעים והיפה. אני חוזרת אליכם מדי שנה כי אני מרוצה מהכל: הטעם, התצוגה, המחיר, השירות. פשוט תענוג לעבוד איתכם״
יוליאנה קריבולוטי – אינסייט בע"מ
״לרחלי ולכל הצוות המקסים! אלפי תודות על הסבלנות הרבה, הייעוץ ואינסוף השיחות עד שהחלטתי על התפריט הרצוי. על המשלוח המוקפד, על סידור האוכל במגשים בצורה מעוררת תיאבון, והכי חשוב - על האוכל הטעים!״
compedia
גינה פרייברגר