קייטרינג לבר מצווה ובת מצווה

קייטרינג תמרים מציע קייטרינג לבר מצווה ובת מצווה שמתאים את עצמו לגדולים ולקטנים. באירוע בר מצווה, חלק ניכר מהמשתתפים הוא החברים של חתן בר המצווה מבית הספר ומפעילויות אחר הצהריים, וכפי שיודע כל הורה, הטעם הקולינרי של ילדים מתבגרים שונה לרוב מהטעם הערב לחיכם של המבוגרים.

קייטרינג לבר מצווה בבית ובאולם – תפריטים מיוחדים לילדים ולמבוגרים

קייטרינג לבר מצווה שבני נוער אוהבים

קייטרינג תמרים מציע במסגרת שירותי הקייטרינג לבר המצווה, תפריט מיוחד לילדים הכולל את כל מה שהם אוהבים. אל השולחן יוגשו המבורגרים, שניצלונים, נקניקיות, קלחי תירס, חומוס, פסטה ברוטב עגבניות, סלט ישראלי ועוד פריטים המהווים את המזונות האהובים ביותר על מתבגרים. מכיוון שאנו בקייטרינג תמרים מודעים לכך שבשנים האחרונות חלו תמורות גם בהעדפותיהם של בני הנוער, עקב החשיפה לתוכניות בישול ולמגוון קולינרי, אנו מציעים לחברי חתן בר המצווה את האפשרות לבחור גם מהמנות המשובחות אותן יכין קייטרינג תמרים עבור המבוגרים הלוקחים חלק בבר המצווה.

כדי להקל על הוריו של חתן הבר מצווה, על המלצרים ועל הילדים המגיעים לקחת חלק באירוע, קייטרינג תמרים מסדר עבור חברי חתן הבר מצווה שולחן אבירים, בו הם מרוכזים יחדיו ויכולים להנות גם יחד מההיצע הייחודי הניתן להם במסגרת שירות הקייטרינג לבר המצווה של תמרים.

קייטרינג לבת מצווה ובר מצווה שהאורחים ישבחו

מכיוון שבר מצווה הוא אירוע החשוב להורים ולאורחיהם לא פחות משהוא חשוב לחתן הבר מצווה ולחבריו, קייטרינג תמרים יוצר בשיתוף עם ההורים תפריט קייטרינג לבר מצווה המתאים לטעמם של האורחים הבוגרים יותר, וכן לתקציב בו מעוניינים ההורים. אחד היתרונות של קייטרינג תמרים הינו גמישות בתפריט המאפשרת לכל המזמין שירותי קייטרינג מהם, להנות ממנות מותאמות אישית מבחינת אופן העשייה, מידת הבישול והתיבול.

מתרגשים יחד אתכם

תמיד כיף ומרגש להגיע לאירועים מסוימים שגם מהווים עבורנו נקודות ציון דרך חדשות. ילדיכם אט אט מתבגרים לנגד עיניכם והופכים לאנשים צעירים ובוגרים, בעלי אחריות, חשקים ורצונות עצמאיים לחלוטין. אנו שמחים ונרגשים לקחת חלק יחד עם מאות חוגגים וחוגגות, הורים, סבים וסבתות אשר בוחרים בנו, ומוקירים על כך.

אנו שוקדים על מאכלים משובחים, חומרי גלם מובחרים וטריים ושפע של טעמים חלקם מוכרים וחלקם חדשים ומרעננים – וכל זאת כדי להבטיח אירוע בר או בת מצווה בלתי נשכח. 

לפרטים נוספים והצעת מחיר לקייטרינג לבת מצווה ובר מצווה: התקשרו עכשיו 03-5508422 או שלחו בקשה להצעת מחיר בתיבת “צור קשר“.

ליצירת קשר, הזמנות ובירורים: