קייטרינג לברית מילה

ברית מילה הוא אירוע יוצא דופן בנוף האירועים. בניגוד לחתונות, בר מצוות ואירועים אחרים שההכנה להם אורכת מספר חודשים, תקופת ההכנות לברית מילה היא פחות מ-8 ימים. ימים אלו רצופי אדרנלין והתרגשות ומלאים בהכנות וסידורים ועל כן בחירת קייטרינג לברית מילה מקייטרינג תמרים היא החלטה ללכת על בטוח.

קייטרינג לברית מילה עם תמרים - ללכת על בטוח​

קייטרינג לברית מילה – נותר רק לבחור

קייטרינג תמרים מציע לחגיגת ברית מילה תפריט קייטרינג עכשווי, ישראלי ואלגנטי. ניתן לבחור בין תפריט קייטרינג חלבי קליל המתאים כקייטרינג עבור ברית מילה בבית כנסת לבין תפריט בשרי מגוון ועשיר למעוניינים בקייטרינג לאירוע ברית באולם. ניתן לבחור בין תפריט קייטרינג לברית מילה בסגנון בופה הכולל עיצוב והגשה עשירים וצבעוניים לבין תפריט הגשה לשולחנות.

קייטרינג לברית – יוקרה לא חייבת לעלות יקר

אנו יודעים כי לידתו של ילד חדש מלווה בהוצאות רבות, ועל כן מציעים תפריט יוקרתי, עשיר ומפואר במחיר שפוי המאפשר לך לכבד את אורחיך בחגיגת ברית המילה מבלי להעמיק את היקף ההוצאות. אם אתה אוהב לפנק אך לא מעוניין לשלם על כך מחיר מופקע, קייטרינג לברית מילה של תמרים הוא הפתרון המושלם עבורך ועבור אורחיך.

קייטרינג חלבי לברית: לא מתפשרים גם על הכשרות

קייטרינג תמרים הוא קייטרינג בעל אוריינטציה דתית. לקייטרינג תמרים טבח חרדי וצוות ללא גויים, המקפיד על מצוות שמיטה, הפרשת חלה ועוד. בנוסף לתפריטים הקבועים, אנו מציעים קייטרינג חלבי כשר למהדרין וקייטרינג בשרי גלאט כשר. החומרים בהם משתמש קייטרינג תמרים הינם בהכשר הבד”צ ובהשגחת רבנות ראשון לציון. ניתן לבחור תפריט קייטרינג לברית מילה בסגנון ספרדי, אשכנזי או ישראלי עכשווי.

פנו אלינו ונשמח לסייע לכם בבחירת תפריט קייטרינג לברית מילה מותאם לצרכיכם

שאלות נפוצות

כידוע, ברית מצריכה היערכות דיי מידית, ובקייטרינג תמרים נשמח לעמוד לשירותכם ולהביא שפע של קולינריה ומטעמים משובחים.

וגם וגם.

באפשרותכם להזמין אצלנו עמדות הגשה עם תפאורה מרשימה. העמדות מתופעלות על-ידי צוות מסביר פנים שישמח להעניק שפע של מטעמים למוזמנות ולמוזמנים.

אנו מציעים גם מגשי אירוח שאינם מתפשרים ולו על טעם אחד קטנטן.

המגשים מצולחתים כהלכה ומציעים שפע של אפשרויות שנראות מעולה ובטעמים מוקפדים ומדוייקים.

אנו פעילים וזמינים בכל רחבי הארץ.

ליצירת קשר, הזמנות ובירורים: