קייטרינג לאירועים קטנים

גולשים יקרים, גם בימים אלה, אנחנו מספקים שירותי קייטרינג ומגשי אירוח לאירוע בכל כמות.

קייטרינג לאירועים קטנים הופך את האוכל לנושא מרכזי אף יותר ועל כן כדאי לבחור בשירותי קייטרינג המבינים זאת. הרושם אותו עשה האוכל הוא אחד הרשמים החזקים ביותר שנשארים אצל אורחים באירוע גם לאחר סיומו ואנו בקייטרינג תמרים מציעים קייטרינג לאירועים קטנים הכולל תפריט שף מותאם אישית לאופי האירוע, להרכב המשתתפים ולקונספט האירוע.

קייטרינג לאירועים קטנים עם רושם גדול​

כל מי שניסה לארגן חתונה, ברית מילה או מסיבת יום הולדת להרכב משתתפים המונה פחות מ-200 איש יודע כי קשה מאד למצוא מקומות בעלי תמהיל נכון, אוכל איכותי ומחיר שפוי.

קייטרינג תמרים מציע שירות קייטרינג לאירועים קטנים בכל הארץ, הכולל בחירה ממגוון רחב של תפריטי שף מובחרים, מזון איכותי טרי וברמה גבוהה, אפשרויות לגיוון ובחירה בתוך כל תפריט וכן אפשרות לבחירת סגנון ההגשה המועדף.

בקייטרינג תמרים תוכלו להתאים את התפריט שיוגש באירוע לתקציב שלכם, לטעמכם הקולינרי ולאופי האירוע. שירות הקייטרינג לאירועים קטנים של קייטרינג תמרים כולל שימוש בכלי הגשה מיוחדים ומעוצבים וסידור המזון על השולחן בצורה אלגנטית.

קייטרינג לאירועים קטנים לחתונה שתמיד רציתם

קייטרינג תמרים מציע קייטרינג כשר לאירועים קטנים המיועד למתחתנים במקומות לא שגרתיים כגון חוף הים, אתרי עתיקות, פארקים וכדומה. אירועים אלו כוללים בדרך כלל מספר מצומצם של משתתפים והם חסרים את התשתית לאירוח. קייטרינג תמרים מגיע עם ציוד, צוות ושף מקצועיים שיקימו באתר את התשתית הנדרשת להגשת המזון, יערכו אותו באהבה, כשרון ותשומת לב ויספקו לאורחיכם נדבך נוסף ומרגש.

בא לכם קייטרינג חלבי לאירועים קטנים, עשיר ומפנק במיוחד? לא מאמינים שזה אפשרי? לחצו כאן לתפריט קייטרינג חלבי.

לא שוקטים על השמרים

מה שיפה כל כך בקולינריה הוא שיש את אלו שמעדיפים טעמים קלאסיים ומוכרים, ויש מי שיחפשו גם את הגיוון שיפתיע את החך, ויעניק שילוב נהדר של טעמים.

כדי להבטיח מענה מקיף ואיכותי עבור כל אחד ואחת מלקוחותינו, אנו דואגים לחדש את התפריטים המוצעים מטעמנו עם שפע של רעיונות וחידושים בענף הקולינריה. גם אירוע קטן יכול להפתיע את המוזמנים ולספק להם שפע מגוון ומפתיע של טעמים משובחים.

כל היתרונות כבר כאן

בחירה בקייטרינג תמרים עבור קייטרינג לאירועים קטנים מבטיחה לכם שקט נפשי. לתמרים ניסיון רב בהפקת קייטרינג לאירועים מסוג זה וכן תעודות כשרות מתאימות. תוכלו לבחור בין קייטרינג חלבי לאירועים קטנים לבין קייטרינג בשרי, הגשה לשולחנות או במזנון.

אנו שמחים לספק ללקוחותינו פתרונות מגוונים שמתאימים במדויק לצורכיהם, לתקציב ולסדר גודל האירוע. אוכל הוא שמחה גדולה גם באירוע קטן ואינטימי. בקייטרינג תמרים הצבנו לעצמנו למטרה, להבטיח את השמחה שבטעמים משובחים ובלתי נשכחים עבור החוגגים המאושרים והמוזמנים.

פנו אלינו לקבלת ייעוץ חייכני, אדיב ומסור. אנו נשמח לסייע גם לכם לשדרג את האירוע הקרב ובא ולהבטיח שיהיה לחגיגה קולינרית משובחת שתיזכר לעוד הרבה מאד זמן.

ליצירת קשר, הזמנות ובירורים: