כריכים לאירוח לאירועים

כריכים לאירוח איכותי - תענוג פשוט

כריכים לאירועים – ראשיתו של כריך טוב הוא לחם טוב

האם ייתכן תענוג פשוט יותר מלחם טוב, שזה עתה נאפה? זהו בדיוק סוד הקסם של קייטרינג סנדוויצ’ים איכותי. לחם הוא אחד המזונות המוכרים ביותר, הפשוטים ביותר ועם זאת המזינים ביותר. כשאופים אותו בתשומת לב, מרקמו וקרומו מענגים את החיך. סימן היכר ללחם עשוי היטב כשהוא מתפצח בפה וצבעו זהוב. כאשר אתם מסחררים את אורחיכם עם כריכים לאירוח בג’בטה איטלקית או בגט צרפתי שזה עתה יצאו מהתנור, אתם מביעים רגש הוקרה ליכולתנו להעניק לכם סיפוק עמוק.

בשבחו של המילוי

מה הופך כריכים קטנים לאירוח לגדולים מהחיים? כל שנדרש לנו בקייטרינג הכריכים של תמרים כדי להכין עבורכם אתת הכריך המושלם הם חומרים משובחים, והרבה חום ואהבה. אין כמו כריך טוב מלחם איכותי היישר מהתנור כתחליף לארוחה שלמה לפעילות בטבע, או אירוח במשרד, לכנס מקצועי או ככיבוד לאירועים פרטיים. זה פשוט מתאים לכל אחד.

כריך ירוק בריאותי מתמזג עם הסביבה

בתקופה האחרונה אנו נחשפים למגמה העולמית הירוקה שעולה וגוברת והיא כוללת בתוכה את המודעות למזון בריאות. העולם המערבי חוזר לשימוש בחומרים טבעיים, כגון קמח מלא, סוכר חום וכד’ אנשים מודעים יותר לחומרי הגלם במרכיבי המזון. בישראל למשל ניתן למצוא מחלבות המתמחות בייצור גבינות איכות בשיטות של פעם, וכמות המאפיות שמייצרות מגוון לחמים בשלל דגנים וקמח רק הכפילה את עצמה.

רוצים להתרשם מתפריט הכריכים העשיר שלנו? למידע נוסף על כריכים לאירועים הכנסו לכאן >>

להזמנות כריכים לאירועים לחצו כאן או התקשרו: 03-5508422

שאלות נפוצות

במרבית הפניות, אנו מסוגלים לספק את המענה כמעט באופן מידי.

מומלץ ליצור איתנו קשר טלפוני קודם לכן. אנו מבטיחים שנעשה את המיטב 🙂

אנו קייטרינג כשר בהשגחת הרבנות הראשית מטעמה של המועצה הדתית בעיר ראשון לציון.

באפשרותכם להזמין גם כריכים לאירועים גלאט כשר.

מרכזנו יושב בראשון לציון, אך אנו מספקים את שירותינו בכל רחבי הארץ.

אז על מה דיברנו כאן 🙂

ליצירת קשר, הזמנות ובירורים: