אירוח חלבי – לאיזה אירוע מתאים?

קייטרינג חלבי עשיר

אירוח חלבי הוא טרנד חם וטעים שמתאים לחגיגה משפחתית, יום נישואין, ימי הולדת, השקות, בר מצווה ובעצם תמיד. מתכננים אירוע? איזה כיף! לאחר ההחלטה על מספר המוזמנים, המועד והמיקום, סביר שתתלבטו באשר לאוכל ולכיבוד שיוגש. אירוח חלבי מגוון ויצירתי עשוי להוות בחירה טובה ומאוזנת, שמביאה בחשבון הן את האורחים הצמחונים והטבעונים, והן את האורחים שמחבבים מנת חלבון מן החי בצלחתם ויכולים ליהנות ממנות דג מובחרות. ובכל זאת, בחירה באירוח חלבי מותירה שאלה – האם הוא מתאים יותר לאירוע שמתקיים בצהריים, או לאירוע ערב?

אירוח חלבי לאירוע צהריים

הזמנת קייטרינג לאירוח חלבי שכיחה יותר באירועי צהריים. אירועי צהריים הם בעלי אופי מעט שונה מאירועי ערב. בימות החול, כאשר מקיימים אירוע כדוגמת בר מצווה או ברית, האורחים מגיעים בדרך כלל באמצע יום עבודה. אירועי צהריים נוספים המתקיימים בימי חול הם אירועים עסקיים שונים – השקות, אירוח בכירים, הרמת כוסית בארגון וכדומה.

בשני המקרים, אלו אירועים בעלי אופי קצר וממוקד, ואין רצון להכביד על האורחים בארוחה כבדה ועתירת מנות. קייטרינג חלבי מספק במקרים אלו תפריט מגוון ומתאים, שכולל הן מנות פתיחה מפתיעות וקלילות כמו קאנאפס ומתאבנים שונים, מתכונים חלביים מפנקים, מנות ביניים ומנות עיקריות מיוחדות שכוללות גם מנות דגים.

אירועי צהריים המתקיימים בימי שישי הם בדרך כלל אירועים מסדר גודל שונה – חתונות, ימי הולדת או נישואין עגולים, חתונות זהב, מפגשי מחזור וכדומה. כאשר מדובר למשל בחתונות שישי בצהריים, הן מתחילות בדרך כלל בשעות לפני הצהריים, ומתקיימות באווירה מיוחדת ושונה מאשר חתונות ערב. האווירה נינוחה ופחות מחייבת, והמיקום הנבחר הינו בדרך כלל בחוץ ובטבע, וחורג מאולמות האירועים הסגורים.

אירוח חלבי נבחר במקרים שכאלו בשל שיקולים שונים: אורחים צמחונים רבים, ציבור דתי שמעוניין "להשאיר מקום" לסעודת השבת הבשרית, שיקולי חסכון בעלויות או פשוט משיקולים הקשורים לאווירה ולשעת התחלת האירוע. אירועים שמתחילים לפני הצהריים ביום שישי מצריכים פתיחה קלילה של מתאבנים חלביים, רגע אחרי הקפה של הבוקר, אבל עדיין לא ממש בצהריים.

מעוניינים באירוע צהריים? הזמינו עכשיו קייטרינג חלבי >>

אירוח חלבי לאירוע ערב

קייטרינג חלבי הולך והופך נפוץ יותר ויותר גם באירועי ערב. השיקולים לבחירה בקייטרינג לאירוח חלבי באירועי ערב דומים: התאמה לקהל האורחים, מחשבה על אירוע באווירה כפרית או קלילה, או התאמה למועדי ישראל הסמוכים לאירוע. כך למשל, רבים מעדיפים לבחור בקייטרינג חלבי באירוע המתקיים בסמוך לחג השבועות, או באירועים שמתקיימים יום לפני ערב חג או בימים שמייד אחרי חג גדול.

קייטרינג תמרים – חגיגה חלבית בשבילכם!

אנחנו בקייטרינג תמרים מתמחים בהכנת אוכל לאירוח חלבי מגוון ומשובח לכל סוגי האירועים – פרטיים ועסקיים, צהריים וערב. אנו מבשלים את האוכל על פי מתכונים חלביים מוצלחים, שנוסו במטבחנו לאורך השנים, ומפיקים מנות משובחות וטעימות תחת ידינו. האוכל של קייטרינג תמרים מוכן מחומרי הגלם הטריים והאיכותיים ביותר שבנמצא, ואנו מקפידים על טעמים נפלאים, מנות גורמה ואסתטיקה של המנות וההגשה. לבחירתכם – תפריטים עשירים ומגוונים, ושירות ייעוץ וסיוע מנסיוננו הרב. נשמח לעמוד לשירותכם עם קייטרינג חלבי לאירוח חלבי מצוין.

מחפשים אירוע ללא מלצרים? נסו את מגשי האירוח שלנו >>>

למידע נוסף והזמנות צור קשר