קייטרינג לחתונה

תארו לכם את חתונת חלומותיכם: ערב שכולו הפקה הנעשית במיוחד עבורכם בתשומת לב ובאהבה. עם קייטרינג תמרים כל חלום הופך למציאות כי אנו המומחים לכל אירוע ולכל בקשה, משקיעים ונותנים את הנגיעה האישית שלנו להצלחת המאורע…

קייטרינג לחתונה

תפקידנו להגשים עבורכם כל חלום למציאות של הפקה. בין אם אתם מעוניינים בתפריט קייטרינג חלבי לחתונה או בשרי, נבחר את מיטב חומרי הגלם הטריים וניצוק את המתכונים שלנו לאירוע קסום. נלווה אתכם באופן מקצועי ואישי ונציע לכם מגוון פתרונות תמיד בחיוך, כי אנחנו כאן בשבילכם.

מקום לכל חלום! עם קייטרינג לחתונה, הכל פתוח… חשבתם להתחתן בבית כנסת עתיק מלא באווירה היסטורית קסומה? מתחברים לטבע ואוהבים את השקט והשלווה של השמורה? מחפשים אירוע צעיר דינאמי ורענן על שפת הבריכה? התלהבתם מאיזשהו אולם, גן אירועים ותרצו לשלב את קייטרינג תמרים? אנו ערוכים לצאת איתכם לכל מקום ולכל אתר, בבית, בחצר, בעיר ובכפר! ולספק לחתונה שלכם קייטרינג כשר ואיכותי.

אצלנו הכשרות היא אורח חיים, לכן אנחנו מספקים קייטרינג לחתונה כשר בהשגחת הרבנות המקומית ראשון לציון. אנו מציעים גם כשרויות נוספות – קייטרינג גלאט כשר למהדרין.

במסגרת מאמצינו להתחדש ולגוון את סל המוצרים שלנו, אנו מציעים לטבעונים שביננו קייטרינג לחתונה המורכב מתפריט טעים במיוחד אשר אינו מכיל ביצים וחלב. הקייטרינג הטבעוני של תמרים – חגיגה של טעמים מחומרי גלם טבעיים.

נשמח ללוות אתכם ולסייע בכל שאלה!

למידע נוסף והזמנות צור קשר

המלצות
"לא יכולנו לצפות לשירות יותר טוב מזה. קיבלנו קייטרינג לחתונה כאילו ראובן עשה למען ילדיו. ראובן בא בגישה של מה הוא יכול לעשות בשביל להגשים את החלומות שלנו. והם התגשמו מעבר לכל דמיון"
compedia
מתוך mit4mit
״קייטרינג תמרים עשו לנו את האירוע! בחרנו קייטרינג חלבי (כי מרבית האורחים שלנו צמחוניים) ומעולם לא ראיתי קייטרינג חלבי כל כך עשיר וטעים. האוכל פשוט מדהים, ולא היה אורח אחד שלא החמיא לנו על האוכל״
compedia
מיכל ורון