כריכים איכותיים לאירועים – תענוג פשוט…

כריכים לאירועים – ראשיתו של כריך טוב הוא לחם טוב

האם ייתכן תענוג פשוט יותר מלחם טוב, שזה עתה נאפה? לחם הוא אחד המזונות המוכרים ביותר, הפשוטים ביותר ועם זאת המזינים ביותר. כשאופים אותו בתשומת לב, מרקמו וקרומו מענגים את החיך. סימן היכר ללחם עשוי היטב כשהוא מתפצח בפה וצבעו זהוב. כאשר אתם מסחררים את אורחיכם בג'בטה איטלקית או בגט צרפתי שזה עתה יצאו מהתנור, אתם מביעים רגש הוקרה ליכולתנו להעניק לכם סיפוק עמוק.

כריכים לאירועים – בשבחו של המילוי

כל שנדרש לנו בקייטרינג הכריכים של תמרים כדי להכין עבורכם את הכריך המושלם הם חומרים משובחים, והרבה חום ואהבה. אין כמו כריך טוב מלחם איכותי היישר מהתנור כתחליף לארוחה שלמה לפעילות בטבע, או אירוח במשרד, לכנס מקצועי או ככיבוד לאירועים. זה פשוט מתאים לכל אחד.

כריך ירוק בריאותי מתמזג עם הסביבה

בתקופה האחרונה אנו נחשפים למגמה העולמית הירוקה שעולה וגוברת והיא כוללת בתוכה את המודעות למזון בריאות. העולם המערבי חוזר לשימוש בחומרים טבעיים, כגון קמח מלא, סוכר חום וכד' אנשים מודעים יותר לחומרי הגלם במרכיבי המזון. בישראל למשל ניתן למצוא מחלבות המתמחות בייצור גבינות איכות בשיטות של פעם, וכמות המאפיות שמייצרות מגוון לחמים בשלל דגנים וקמח רק הכפילה את עצמה.

כריכים לאירועים

גם אנחנו בקייטרינג תמרים ערים לתופעה זו ועושים את המיטב כדי לבחור עבורכם את חומרי הגלם הטובים ביותר והבריאים ביותר כי כריך מלחם טוב זה בריאות – ובבריאות לא חוסכים!

רוצים עם הכריכים לאירוח המצוינים שלנו קפה משובח? נשמח לארגן עבורכם גם קפה לאירועים! אז למה אתם מחכים? בקשו מאיתנו עוד היום הצעת מחיר ותוכלו ליהנות מסנדויצ'ים לאירועים איכותיים של שירותי הקייטרינג שלנו! התקשרו עכשיו לפרטים והצעת
מחיר: 077-9965385